1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

Informace pro závodníky na ME GPC

Na ME budou někteří z Vás poprvé, proto jsme připravili přehled informací, které vám usnadní vstup do soutěže. Prosím, věnujte tomu pozornost.

 1. Kontrola vybavení – Na ME a MS GPC probíhá u každého závodníka kontrola vybavení. Kontrola je vždy během vážení a technický komisař prohlédne Vaše vybavení a pokud vyhovuje, označí jej razítkem. Takže si vemte na vážení i své vybavení (singlet, všechny bandáže, dresy, opasek). Týká se to závodníků EQ i RAW! Pokud nebudete mít označené vybavení, nebude Vám uznán pokus v soutěži ani případný rekord.
 2. Registrace – Probíhá v rámci vážení. Vemte si s sebou občanský průkaz, nebo pas. Bez dokladu identifikace nebudete zaregistrováni.

  Číst dál: Informace pro závodníky na ME GPC

Aktualizované národní rekordy 05/2019

Na FČST Google byly vloženy nové národní rekordy FČST 05/2019, aktualizované po MČR v Trutnově a Vsetíně. Všem držitelům nových rekordů gratulujeme.  Pro zobrazení rekordů klikni na banner "Rekordy FČST", umístěný v pravém sloupci webu FČST. Případně klikni zde: Národní rekordy FČST.

Videa ze soutěží FČST

Na "Uložto" byla nahrána videa ze soutěží FČST (MČR v Trutnově a MČR ve Vsetíně 2019). Odkazy byly umístěny v souboru na FČST Google. Pro vstup klikněte v pravém sloupci na banner "Výsledky soutěží" a následně na složku "Videa ze soutěží". Otevřte world soubor a zde jsou uveřejněny všechny adresy záznamů. Případně klikni zde: Videa ze soutěží.  Jde o několik desítek hodin videí a tak jsou záznamy rozděleny na jednotlivé skupiny. Záznamy si zde můžete stáhnout a uložit. Děkuji Honzovi Piankovi za zpracování a nahrání videí na Uložto. Odkaz bude trvale umístěn i do Aktualit, kde Vám bude trvale k dispozici.

Číst dál: Videa ze soutěží FČST

Členové FČST 2019-01

Z přihlášek obdržených k 31.1.2019 byl vytvořen aktuální seznam členů FČST pro rok 2019. K 31.1.2019 je v FČST registrováno 25 klubů a 205 členů.  K uvedenému datu je registrováno 6 zcela nových klubů FČST. 

 • Bonn Power Gym
 • Oddíl silového trojboje a kulturistiky TJ Turnov
 • Posilovna Velké Bílovice
 • Powerlifting Mělník, z.s.
 • SK Powerlifting Praha
 • Toro Gym Team

  Číst dál: Členové FČST 2019-01

Přihlášky do FČST do 31. ledna 2019

Jen připomínáme, že termín pro podání přihlášek ke členství v FČST je 31. ledna 2019.  Veškeré informace jsou zde (klikni). Členství FČST 2019. Přihlášky postupně dostáváme a již dnes máme 3 nové kluby v FČST:

 • Bonn Power Gym
 • SK Powerlifting Praha
 • Toro Gym Team

Vítáme nové kluby a jejich členy mezi námi. Přejeme jim hodně úspěchů a těšíme se na spolupráci.

Snažte se, prosím, termín dodržet. Je jasné, že i po tomto termínu 31.1.2019, bude možno se přihlásit ke členství v FČST.

Číst dál: Přihlášky do FČST do 31. ledna 2019