1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Cejchovaná váha pro FČST

Výbor FČST rozhodl o uvolnění finančních prostředků z pokladny FČST na nákup cejchované digitální váhy. Váhu chceme zajistit již pro nadcházející MČSR v Praze. Dále se bude používat minimálně na všech mistrovských a mezinárodních soutěžích pořádaných pod hlavičkou FČST. Takže již bude minulostí používání necejchovaných vah s neurčitou tolerancí až 1,5 kg. Věříme, že rozhodnutí pomůže všem soutěžícím i pořadatelům našich závodů.

Prohlášení výboru FČST z 22.11.2014

V letošním roce zaznamenal výbor FČST několik dotazů ohledně našeho zasahování do chodu cizích federaci i o možnostech slučování. S ohledem na tyto dotazy a případné další možné dezinterpretace kolem naší činnosti a dalšího směrování se výbor FČST rozhodl vydat toto prohlášení.

Číst dál: Prohlášení výboru FČST z 22.11.2014

Výbor FČST má dva nové hlasy

Na jednání dne 6. června 2014 rozhodl výbor o zřízení dvou nových  poradních  hlasů. Jmenovitě byly poradní hlasy přiděleny Josefovi Makovskému a Evě Vyhlídalové. Výbor tímto naplňuje předložené Strategické aktivity FČST (klikni: Strategie FČST) a dále pak reaguje na vývoj v FČST.

Odůvodnění:

Číst dál: Výbor FČST má dva nové hlasy

Koncepce rozvoje FČST

Výbor FČST předkládá Koncepci rozvoje FČST. Materiál byl uložen do Dokumentů oddíl "Ostatní". Čtěte: Strategické aktivity FČST. 

FČST od svého založení v roce 2011 prochází dynamickým vývojem. Začala zcela od nuly a během krátké doby se prosadila do centra dění v powerliftingu nejen v ČR, ale i v zahraničí. Tento úspěch není náhodný a je založen na poctivé práci a dřině každého člena.

Číst dál: Koncepce rozvoje FČST

Osoba pověřená komunikací s WUAP

Z rozhodnutí výboru FČST 01/01/2014 byl komunikací a stykem s WUAP pověřen viceprezident FČST Radovan Kaděra. Úkolem nové funkce je zajištění informací pro naše členy, zasílání nominací na soutěže, dohody další spolupráce atd. s WUAP.

Číst dál: Osoba pověřená komunikací s WUAP

FČST pořádala

Logo s datem neprhledn male 2

Logo ME  male