1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Uzávěrka na MČSR v BP v Trnavě

Upozorňujeme, že se blíží uzávěrka na MČSR v Benchpressu 2017 v Trnavě. Přihlášky a startovné zasílejte do 16.3.2017. Do 20.3.2017 vše musí být u pořadatele. Jde o nominančí závod na MS GPC v Trutnově a ME GPC v Polsku. Pro  odkaz na informace klikni: MČSR v BP Trnava. Těšíme se na setkání v Trnavě.

Extrifit Cup bude 19.8.2017

Další pohárovou soutěží, o které jsme Vás již informovali bude Extrifit Cup. Soutěž proběhne 19.8.2017 v Hradci Králové pod taktovkou Vlasty Kužela a Extrifit teamu. Soutěžit se bude v mrtvém tahu a benchpressu. Výsledky soutěže budou započítávány do PWL GP 2017. Veškré nutné informace budou včas uveřejněny. Na Extrifit Cupu bude možnost splnit si nominančí limity pro dodatečnou nominaci na MS GPC v Trutnově. Aby však nedocházelo k omylům a zkreslení, bude v krátké době vysvětlen pojem dodatečné nominace pro ME a MS 2017 a její podmínky. 

MČSR v ST a Dřepu 2017 - Časový hmg

Vážení přátelé, pro blížící se MČSR v ST a Dř 2017 v Příbrami byl vypracovám časový harmonogram nástupů skupin. Prosím, berte časy jako orientační, ve skutečnosti může docházet k menším posunům začátků a konců. Dále přinášíme časový harmonogram vážení a plán uspořádání rozcvičovny a závodního stanoviště. Vše je na obrázcích níže. Přejeme pohodové doladění formy a těšíme se na setkání v Příbrami.

Číst dál: MČSR v ST a Dřepu 2017 - Časový hmg

MČSR v ST a Dřepu 2017 - Startovní listina a skupiny

Vážení přátelé, startovní listinu a návrh skupin pro MČSR v silovém trojboji a dřepu 2017 v Příbrami naleznete na Powerlifterovi (klikni): Příbram 2017 startovní lisitina a skupiny. Zatím je 288 závodníků v 19 skupinách. Přejeme pohodovou přípravu!

MČSR v ST a Dř 2017: Rozdělení do dnů

Vážení přátelé, na základě přihlášek a Vašich plateb jsme rozdělili startovní pole na MČSR 2017 v Příbrami do jednotlivých dní. Tabulka je umístěna pod textem. Zatím předpokládáme 287 závodníků (neksutečné)! Ze startovní lisitny, byli vyřazeni závodníci, kteří neposlali startovné. Následně rozdělíme závodníky do skupin a po té vypracujeme časový harmonogram pro každý den, aby každý věděl, kdy bude startovat. Vypadá to na hodně početně obsazený závod, takže chceme dávat dopředu co nejvíce informací, abychom na místě jen závodili a každý věděl, co, kdy a jak. Věříme, že tímto způsobem to všichni (pořadatelé, ICT, závodníci) zdárně a v pohodě zvládneme. Už se těšíme!

Číst dál: MČSR v ST a Dř 2017: Rozdělení do dnů