1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

MČSR v BP 2017 Trnava - Harmonogram

Pro soutěžící na MČSR v benchpressu 2017 v Trnavě přinášíme časový harmonogram soutěže (citujeme z FB AWPC):

PROGRAM SÚŤAŽE:

Číst dál: MČSR v BP 2017 Trnava - Harmonogram

MČSR v ST 2017 Příbram - Harmonogramy, skupiny, přenos

Takže těsně před soutěží si ještě shrňme základní informace o startu a nasazení rozhodčích.

A nyní se již jen pořádně vyspěte, dočerpejte síly a energii a za pár dní ahoj v Příbrami. Těšíme se. A ještě dodatek. Na MČSR proběhne slavnostní vyhlášení výsledků PWL GP 2016. Takže vítězové, připravte si tašku na pohár.

MČSR v BP 2017 Trnava - Startovní listina

Seznam závodníků z FČST a jejich startovné bylo odesláno pořadateli. Již se začíná plnit startovní lisitna u pořadatele. Vše si můžete zkontrolovat zde (klikni): MČSR v BP 2017 Start list. Vypadá to, že se překročí počet 200 startujících. Přihlášeni jsou nejen Slováci a Češi ale i Maďaři, Poláci a Rakušané. Máme se tedy opět na co těšit. Takže přejeme pořádnou přípravu a uvidíme se v Trnavě.

MČSR v BP 2017 Trnava - Startovní listina FČST

Z přihlášek byla sestavena startovní lisitna závodníků pro MČSR v benchpressu v Trnavě (klikni): Startovní list FČST pro Trnavu 2017. Jde o závodníky, kteří se přihlásili přes FČST. Na listině je 95 závodníků, kteří zaplatili startovné přes FČST. 7 závodníků se přihlásilo, ale na účet FČST jejich startovné nedorazilo. Jejich platbu již dál nebudeme řešit a těchto 7 soutěžících si musí platbu vyřídit přímo s pořadatelem. S ohledem na další přihlášky z AWPC a SAST se dá na MČSR očekávat až 200 startujících. Přejeme všem pohodovou přípravu a tešíme se na setkání v Trnavě.

Valašský pohár v benchpressu 2017

Vážení přátelé, máme tady pro vás informace pro první letošní pohárovou soutěž, která proběhne 20.5.2017 ve Vsetíně pod názvem Valašský pohár. Soutěžit se bude v benchpressu RAW a EQUIP. 

U Z Á V Ě R K A: 10. 5. 2017   

Kde:  Sportovní hala, Na Lapači 394, Rokytnice, 755 01 Vsetín Czech Republic    

Pořadatel: Valach Power Adam Švehla + Valach Power Zuzana Žlebková

Číst dál: Valašský pohár v benchpressu 2017