1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer

Powerliftingczech-GPC

ME GPC 2019: Poděkování

Výprava našich reprezentantů na ME GPC 2019 v maďaském Tiszakécske zanechala velice dobrý dojem. Naši závodníci přivezli 15 nových světových rekordů a 18 evropských. Je nádhera sledovat naše borce, jak nastupují na pokusy a jaké podávají výkony. Ještě více mě však těší nálada a soudržnost týmu. Byly to krásné dny plné sportovních výkonů a přatelských setkání. Děkuji všem našim závodníkům a jejich doprovodu za reprezentaci a  GRATULUJI k výkonům. Jak říkal Mialn Greguš: "To se cítíš dobře, když vidíš naše borce." Má pravdu, je to skvělé být členem takového týmu. Ještě jednou všem obrovské díky.

Číst dál: ME GPC 2019: Poděkování

Informace pro závodníky na ME GPC

Na ME budou někteří z Vás poprvé, proto jsme připravili přehled informací, které vám usnadní vstup do soutěže. Prosím, věnujte tomu pozornost.

 1. Kontrola vybavení – Na ME a MS GPC probíhá u každého závodníka kontrola vybavení. Kontrola je vždy během vážení a technický komisař prohlédne Vaše vybavení a pokud vyhovuje, označí jej razítkem. Takže si vemte na vážení i své vybavení (singlet, všechny bandáže, dresy, opasek). Týká se to závodníků EQ i RAW! Pokud nebudete mít označené vybavení, nebude Vám uznán pokus v soutěži ani případný rekord.
 2. Registrace – Probíhá v rámci vážení. Vemte si s sebou občanský průkaz, nebo pas. Bez dokladu identifikace nebudete zaregistrováni.

  Číst dál: Informace pro závodníky na ME GPC

Aktualizované národní rekordy 05/2019

Na FČST Google byly vloženy nové národní rekordy FČST 05/2019, aktualizované po MČR v Trutnově a Vsetíně. Všem držitelům nových rekordů gratulujeme.  Pro zobrazení rekordů klikni na banner "Rekordy FČST", umístěný v pravém sloupci webu FČST. Případně klikni zde: Národní rekordy FČST.

Videa ze soutěží FČST

Na "Uložto" byla nahrána videa ze soutěží FČST (MČR v Trutnově a MČR ve Vsetíně 2019). Odkazy byly umístěny v souboru na FČST Google. Pro vstup klikněte v pravém sloupci na banner "Výsledky soutěží" a následně na složku "Videa ze soutěží". Otevřte world soubor a zde jsou uveřejněny všechny adresy záznamů. Případně klikni zde: Videa ze soutěží.  Jde o několik desítek hodin videí a tak jsou záznamy rozděleny na jednotlivé skupiny. Záznamy si zde můžete stáhnout a uložit. Děkuji Honzovi Piankovi za zpracování a nahrání videí na Uložto. Odkaz bude trvale umístěn i do Aktualit, kde Vám bude trvale k dispozici.

Číst dál: Videa ze soutěží FČST

Členové FČST 2019-01

Z přihlášek obdržených k 31.1.2019 byl vytvořen aktuální seznam členů FČST pro rok 2019. K 31.1.2019 je v FČST registrováno 25 klubů a 205 členů.  K uvedenému datu je registrováno 6 zcela nových klubů FČST. 

 • Bonn Power Gym
 • Oddíl silového trojboje a kulturistiky TJ Turnov
 • Posilovna Velké Bílovice
 • Powerlifting Mělník, z.s.
 • SK Powerlifting Praha
 • Toro Gym Team

  Číst dál: Členové FČST 2019-01

Federace

MS GPC 2017

 

FČST pořádá

 MČR v BP 29.3.202 - Holešov

(benchpress)

Pořadatel

SKP Holešov

 MČSR v ST a DŘ 24.-26.4.2020

Liptovský Mikuláš (SR) 

(Trojboj a dřep)

pořadatel

SLOVAK POWERLIFTING

 

__________________

Naši sponzoři

 

  

 

 

 

 

Link na info

 

Bannery

Fotokarty členů

(Klikni na banner)

FČST je zapsána v OR u

Krajského soudu v Hradci

Králové, oddíl L, vložka 7922

 Tyto stránky jsou archivovány

Národní knihovnou ČR

 

 Partneři FČST

 

 

FČST je držitelem
licence GPC 2017

a licence GPA/IPO 2017


Návštěvnost

DnesDnes299
Za měsícZa měsíc299
CelkemCelkem760040
Vaše IP34.207.230.188
Přihlášení uživatelé 0
Návštěva 29
Teď on-line
-