1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Powerliftingczech-GPC

Strongmen Most: Staro-nový klub FČST

 V Mostu došlo ke sloučení dvou existujících klubů a to staršího mosteckého klubu Strongman Club Most a novějšího Valkýra Power Team (je členem FČST), Výsledkem sloučení je vznik nového klubu Strongmen Most. Strongmen Most bude členem FČST a ve stávajícím seznamu dojde k převedení všech aktivit a členů Valkýry Power Team pod tento nový klub. Cílem sloučení je rozšíření členské základny klubu, rozšíření kapacit zázemí, zvýšení kapacity pro pořádání soutěží, celkové rozšíření portfolia klubu. Předsedou klubu je Josef Peška (stávající předseda Valkýra Power Team)  a jednatelem je Vladimír Jeřábek. Základnou klubu bude posilovna Roundhouse Gym Most. Během jednání s FČST o vzniku staronového klubu Strongmen Most se projednávaly i možnosti pořádání soutěží a došlo k dohodě, že klub se bude v budoucnu podílet na rozšíření našeho kalendáře soutěží v následujících letech. Takže se můžeme těšit na soutěže v nové lokalitě Most pod patronací zkušených pořadatelů.  Vítáme staronový klub STRONGMEN MOST mezi námi a těšíme se na spolupráci.

K dnešnímu datu je v FČST evidováno 343 fyzických členů organizovaných v 31 klubech.  

MČSR v BP a MSR v DL Lučenec 2023

 Ve dnech 1. -.2. dubna 2023 proběhlo ve slovenském Lučenci společné mistrovství ČR a SR v Benchpressu a mistrovství SR v mrtvém tahu. Soutěže se zúčastnili závodníci ze Slovenska, ČR, Maďarska a Polska. Členové FČST nastoupili ke 45 startům a vedli si výborně. Naši závodníci vytvořili 5 nových světových rekordů GP a to:

  • POPA Alexandr 263 kg - BP RAW MO do 125 kg
  • SUK Milan 180 kg - BP RAW M 60-64 do 82,5 kg
  • ŠTEGNER Vojtěch 223 kg - DL RAW T 16-17 do 75 kg
  • VENCELIDES Vít 220 kg - DL RAW T 16-17 do 67,5 kg
  • BÍLEK Jiří 330 kg - DL RAW Jun do 82,5 kg

Dále pak naši reprezentanti vytvořili 4 nové národní rekordy: 

Krásné Velikonoce

FČST přeje všem krásné a veselé velikonoční svátky.

 

Výhodné nákupy pro členy FČST

 Stále dostáváme nové přihlášky ke členství. K dnešnímu dni již máme evidováno 322 členů a na další ještě čekáme. Mezi našimi členy je i velká řada nováčků a nejen pro ně, ale i pro všechny naše členy máme následující informaci. Naším dlouhodobým partnerem a skutečně spolehlivým je Sportovní výživa - Pavel Trampota. Na základě tohoto partnerství jsou pro všechny naše členy umožněny nákupy produktů za výhodné ceny. Jedná se o doplňky výživy, sportovní vybavení, Fitness vybavení a ostatní. Stačí se jen zaregistrovat a pak už jen nakupovat za výhodné ceny. Je to jedna z výhod našich členů a jsme velice rádi, že Vám ji díky panu Pavlovi Trampotovi můžeme nabídnout. Třeba se Vám nabídka bude hodit.

Jak se zaregistrovat a nakupovat? Pro informace klikněte zde: PT Výživa nákupy

Pro přístup k informacím stačí také pouze kliknout kurzorem na logo Pavel Trampota v pravém sloupci webové stránky FČST.

Děkujeme Panu Trampotovi  za jeho partnerství, velice si jeho přístupu vážíme. 

Číst dál: Výhodné nákupy pro členy FČST

Svět kulturistiky: Rozšíření spolupráce

 Jak jsme Vás již informovali, novým partnerem FČST je Svět kulturistiky. V čísle 01/2023 jste tak mohli najít dvoustranu s našimi příspěvky. Od čísla 02/2023 se tato spolupráce ještě rozšiřuje. V každém čísle Světa kulturistiky tak naleznete nejen dvoustranu s aktualitami a informacemi o činnosti FČST ale i další dvoustranu, která bude věnována rozhovoru s osobností powerliftingu.

Tak a teď jsme stáli před problémem, koho a jak vybrat na rozhovory. Máme přes 300 členů a téměř každý by si zasloužil mít prezentaci ve Světě kulturistiky. To by však bylo na 20 let. Takže jak a koho vybrat?

Číst dál: Svět kulturistiky: Rozšíření spolupráce

Federace

FČST pořádala

Logo s datem neprhledn male 2

Logo ME  male

FČST pořádá

  GPC World Cup V4

27.-30.4.2023

Trutnov (ČR) 

(Trojboj, dřep, benč, biceps)

pořadatel

Powerlifting Trutnov

Logo 5 lc maly

Naši sponzoři

 

  

 

 

 

 

Link na info

 

Bannery

Fotokarty členů

(Klikni na banner)

FČST je zapsána v OR u

Krajského soudu v Hradci

Králové, oddíl L, vložka 7922

 Tyto stránky jsou archivovány

Národní knihovnou ČR

 

 Partneři FČST

 

 

FČST je držitelem
licence GPC 2017

a licence GPA/IPO 2017


Návštěvnost

DnesDnes289
Za měsícZa měsíc9523
CelkemCelkem1001277
Vaše IP44.200.101.84
Přihlášení uživatelé 0
Návštěva 277
Teď on-line
-