1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Powerliftingczech-GPC

Rozhodnutí Výboru FČST: Dodatečná nominace na MS a ME

Pro možnost účastnit se mezinárodních soutěží i pro závodníky, kteří se vrací po delší přestávce k powerliftingu, rozhodl Výbor FČST o dodatečné nominaci s následujícím zněním: 

  1. Individuální nominace - pokud se závodník ze závažných důvodů nemohl zúčastnit nominačního závodu, bude mu uznána nominace z minulého roku. Podmínkou je, že nenastoupil k soutěžím v jiných federacích. Návrh na individuální moninaci předkládá vedoucí klubu, který tímto potvrzuje i vážné dovody a výkonnost závodníka. Nominaci pak schvaluje Výbor FČST (toto platí již dnes)
  2. Dodatečná nominace - pokud závodník ze závažných důvodů nenastoupil k nominačnímu závodu a nezávodil ani minulý rok (popř. déle), může požádat o dodatečnou nominaci. Dodatečná nominace pak sestává z výkonnostní zkoušky žadatale před zkušebním komisařem a zaplacením poplatku 1.000,- Kč. Podmínkou je, že žadatel nenastoupil k soutěžím v jiných federacích.
  3. Zkušební komisaři FČST jsou: Jan Suda, Jan Pianka, Libor Hurdálek, Pavel Hurdálek, Martin Hurdálek (dlouholetí akreditovaní rozhodčí FČST) a dále pak: Tomáš Kaas, Bruno Walter (komisaři pověření Výborem FČST - v roce 2020 pak budou skládat rozhodcovské zkoušky)
  4. Poplatek se skládá zkušebnímu komisaři, který z něj uhradí posilovnu, nakladače a výdaje spojené se zkouškou.
  5. Zkouška pro trojboj sestává ze dřepu a benchpressu, pro benchpress z BP a mrtvý tah z MT. Žadatel pak musí splnit nominační limity stanovené FČST.
  6. Źádost o dodatečnou zkoušku se předkládá Výboru FČST (psát na L. Hurdálka). O možnosti provedení zkoušky pak rozhodně výbor FČST a kontrolní komise FČST. Termín si dohodne žadatel přímo s vybraným zkušebním komisařem.
  7. Upozorňujeme, že dodatečná nominace se uděluje výjimenčně a při závažných důvodech. V žádném případě není pravidlem a není na ni automatický nárok.

Výbor FČST chce tímto krokem umožnit účast na soutěžích i pro závodníky, kteří se vrací k závodní činnosti po delší pauze (způsobenou většinou zdravotními a rodinými důvody). Reagovali jsme tak na vznesené dotazy a žádosti od několika zájemců o účast na mezinárodních soutěžích.

Za Výbor FČST: Libor Hurdálek, dne 9.6.2019

Federace

MS GPC 2017

 

FČST pořádá

 MČR v BP 29.3.202 - Holešov

(benchpress)

Pořadatel

SKP Holešov

 MČSR v ST a DŘ 24.-26.4.2020

Liptovský Mikuláš (SR) 

(Trojboj a dřep)

pořadatel

SLOVAK POWERLIFTING

 

__________________

Naši sponzoři

 

  

 

 

 

 

Link na info

 

Bannery

Fotokarty členů

(Klikni na banner)

FČST je zapsána v OR u

Krajského soudu v Hradci

Králové, oddíl L, vložka 7922

 Tyto stránky jsou archivovány

Národní knihovnou ČR

 

 Partneři FČST

 

 

FČST je držitelem
licence GPC 2017

a licence GPA/IPO 2017


Návštěvnost

DnesDnes138
Za měsícZa měsíc6762
CelkemCelkem620514
Vaše IP3.237.200.21
Přihlášení uživatelé 0
Návštěva 25
Teď on-line
-