1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Slovo úvodem k nové federaci

logo 01Od 26.11.2011 začíná v ČR fungovat Federace českého silového trojboje. Naším cílem není rozdělení světa powerliftingu, ale naopak sloučení. Možná to zní divně, když federace vznikla rozdělením. Nebudu zde nic proklamovat ani oslavovat. To jsme v minulosti zažili několikrát a problémy přetrvávají.

Řeknu jen, že nás čeká spousta práce a vyjednávání, abychom napravili některé věci, které se v minulosti staly. Nebude to jednoduché a může to trvat i měsíce. Krok, který jsem udělal jsem byl povinován řadě powerlifterů a lidiček kolem liftu, když nic jiného, tak alespoň jako omluvu za to, že to nebylo dřív.

Základní koncepce činnosti a dalších kroků je připravena. Její dopracování a schválení bude předmětem Valné hromady, která proběhne ještě do konce roku 2011. S výsledky vás seznámíme na těchto webstránkách.

S přáním příjemných dnů
Libor Hurdálek
President FČST

Další členové výboru:
Radovan Kaděra - vicepresident
Jan Vojtěchovský - vicepresident

PS
Již dostávám dotazy na členství v naší federaci.  Je to jednoduché napište na některého ze členů výboru a požádejte. Ostatní se již domluvíme. (Kontakty - viz. sloupce vlevo, kapitola: Výbor -složení

FČST pořádala

Logo s datem neprhledn male 2

Logo ME  male