1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Soutěže 2023: Nominace a přihlášky

V kalendáři soutěží pro rok 2023 máme k dnešnímu datu zatím 16 soutěží a proto jen pár informací ohledně nominací, způsobu přihlášení a možnosti účastí na soutěžích.

1) Soutěže, na něž je nutná nominace

Do této kategorie náleží ME a MS GPC. Zde je nutné pro přihlášení absolvovat nominační závod v příslušné disciplíně pro udělení nominace. Nominace v trojboji pak umožňuje získat nominaci na všechny disciplíny. Příklad. Účastním se nominační soutěže na mrtvý tah, mám nominaci na ME a MS v mrtvém tahu. Účastním se trojboje, mám nominaci na trojboj a zároveň i všechny disciplíny singl. Nominaci automaticky získávají členové pořadatelského klubu nominačních soutěží a všichni rozhodčí z nominačních soutěží. (Důvod – nechceme nutit organizátory vše organizovat, nakládat a ještě závodit. To samé platí pro rozhodčí)

Nominační závody jsou následující: MČR v mrtvém tahu (proběhla v listopadu 2022 ve Vrchlabí), MČSR v BP (Lučenec Slovensko – pro Benchpress), GPC World Cup V4 (Trutnov – možnost nominace na všechny disciplíny)

2) Soutěže, na něž není nutná nominace

Jde o všechny soutěže v kalendáři soutěží vyjma ME a MS GPC

 

Přihlášení na soutěže

1) Přihláška přes vedení FČST

Na MS a ME GPC se bude přihláška ( i startovné) zasílat přes vedení FČST. Postup je stejný jako jiné roky. Informace budou včas zveřejněny.

2) Přihláška přes vedoucího klubu

Přihlášky přes vedoucího klubu (i startovné) budou pro GPC World Cup V4. Informace budou včas zveřejněny.

3) Přihlášky individuální.

Na všechny ostatní soutěže jsou prozatím uvažovány individuální přihlášky, které si podává závodník sám. Pokud bude změna, bude vše včas zveřejněno.

Pro MČSR v BP si tak budete sami podávat přihlášku pomocí On-line. Bude však nabídnuta možnost zaslat peníze společně přes FČST, tak jako minulý rok. Informace budou včas zveřejněny.

Přihlášky na ostatní mistrovství a soutěže v zahraničí u našich přátel (Slovensko, Polsko, Maďarsko) si bude každý závodník vyřizovat sám a to včetně zaslání startovného.

Takže zatím vše. Možná to vypadá složitě, ale bude to stejné jako jiné roky. Vždy jsme to zvládli a zvládneme to i letos. Přeji pohodovou přípravu a uvidíme se na soutěžích, přátelé!

FČST pořádala

Logo s datem neprhledn male 2

Logo ME  male