1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Aminostar MČR - Časový harmonogram soutěže

Harmonogram Aminostar - MČR je vytvořen v návaznosti na startovní listinu k 25.3.2012, která zaznamenala oprotí předchozí verzi několik změn (čtěte: startovní listina ). Další drobné změny tím pádem zaznamenalo i rozdělení do skupin (čtěte: soutěžní skupiny).

Doporučujeme pročíst  především druhý dokument, protože podle původních předpokladů pár přihlášených soutěžících odstoupilo ze soutěže z důvodu zranění, na druhé straně se však přihlásili soutěžící noví a rozdělení do skupin se tak mírně změnilo. Ve startovní listině tak je 72 soutěžících, což je o 1 více oproti poslední verzi.

V předloženém časovém harmonogramu je rozhodující začátek soutěže a to je 14.4.2012 od 9:00 hod. Další časy začátků jednotlivých disciplín jsou přibližné a mohou se mírně měnit podle vývoje soutěže. Důvod tohoto kroku je prostý, nechceme soutěž zbytečně zpomalovat a prodlužovat, či "honit" soutěžící a vyvolávat stres.

A ještě jedna (asi důležitá) informace. Občestvení a jídlo na soutěži bude zajištěno ve stejném rozsahu jako minulý rok.