1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

PWL GP 2013 - Pokračující poháry

Powerlifting GP 2013 pokračuje dalšími soutěžemi: Lounská Mrtvola (27.7.2013) a Volyňská mrtvola (10.8.2013). Zde jsou odkazy na přihlášky a startovní listinu: Lounská mrtvola: Přihláška LM, Startovní listina LMVolyňská mrtvola: Přihláška VM, Startovní listina VM, Propozice. Těšíme se na další setkání s vámi všemi u naložené činky a s dobrou pohodou!!!!

Bořislavský Gigant 2013 - Videa

Pro zobrazení videozáznamů z Bořislavského Gigantu klikněte zde: Bořislavský Gigant videa. Dostanete se na stránku výběru 4 záznamů podle skupiny a následně si zvolte skupinu. Děkujeme Luďkovi Kalenskému. Soutěž sledovalo 419 diváků, což je na pohárovku slušné číslo.

Bořislavsiký Gigant 2013 - Výsledky

V sobotu 1.6.2013 proběhl Bořislavský Gigant první soutěž Powerlifting GP 2013. Pro zobrazení výsledků klikněte zde: Bořislavský Gigant výsledky.

Soutěž proběhla hladce, i když závodníci občas nabyli dojmu, že vedle mrtvého tahu si „střihnou" i další disciplínu v plavání volným stylem. Pořadatelé však i přes vyloženou nepřízeň počasí a nebes zvládli vše skvěle a soutěž probíhala bez problémů a v pohodové náladě.

Číst dál: Bořislavsiký Gigant 2013 - Výsledky

Úspěch FČST na ME GPC 2013

Z ME GPC, které proběhlo 20. - 25. května 2013 v srbském Knjaževaci, přivezla úspěšná reprezentace FČST 10 titulů mistra Evropy, jeden nový světový rekord a stříbrnou medaili z absolutního pořadí Masters trojboj Equip. Zde je přehled dosažených umístění:

Číst dál: Úspěch FČST na ME GPC 2013

Uznání pro webové stránky FČST

Webové stránky naší federace byly na základě hodnocení podle stanovených kritérií vybrány pro zařazení do reprezentativních vzorků českého webu s cílem jejich dlouhodobého uchování pro budoucí historické a výzkumné účely.

Číst dál: Uznání pro webové stránky FČST