1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Fotokarty členů FČST - Doplnění

Do alba našich členů bylo doplněno již 100 Fotokaret členů FČST. Dostáváme požadavky na vytvoření dalších karet. Prosím o strpení. Další karty se postupně budou dodělávat, dejte nám trochu času. (Předpokládáme, že nás bude opět přes 200 členů). A upozornění. Jde o karty členů FČST, takže pokud nejste členy pro rok 2016 nemůžeme vám kartu udělat. Náprava je jednoduchá, přihlašte se.

Nové ER & WR pro start roku 2016

Na web GPC byly vloženy aktuální rekordy platné pro start do nové sezóny 2016. Pro zobrazení klikni: GPC ER & WR. Blíží se ME a MS, takže ať víte, na co se připravit, abyste zápisy překonali. Držíme palce do přípravy a pokusů.

Fotokarty členů FČST

Stále nám chodí přihlášky členů pro rok 2016. Podle obdržených přihlášek pak pro Vás vytváříme "Fotokarty členů FČST". Prozatím jich je vytvořeno 63 a další budou postupně následovat. A jak se na seznam - Fotokarty dostanete? V pravém slouci našeho webu je logo (stejné jako v záhlaví tohoto článku), stačí na něj kliknout kurzorem a budete propojeni na album. Pokud se to někomu napodaří, tady je přímý odkaz:  http://libor-hurdalek.rajce.idnes.cz/FCST_-_Karty_clenu/   

Tabulka kategorií a koeficientů

Připravili jsme pro Vás přehlednou tabulku kategorií a koeficientů. V kategoriích jsou již zahrnuty změny avizované ppro rok 2016. Tabulku naleznete v kapitole "Dokumnety - Dokumenty ke stažení - Tabulka kategorií a koeficientů". Pro zobrazení klikni: Tabulka kategorií a dokumentů. Naleznete zde následující tabulky:

Číst dál: Tabulka kategorií a koeficientů

Změny pravidel GPC pro rok 2016

Na AGM GPC, konaném na MS 2015 v Las Vegas, byly v jednání předloženy a následně schváleny níže uvedené změny (a vysvětlení) pravidel, platné od roku 2016

Změny váhových kategorií

Číst dál: Změny pravidel GPC pro rok 2016