1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

GPC - Organizační novinky

Máme tu dvě velice zajímavé organizační novinky z GPC:

ME GPC 2017 proběhne ve dnech 25. - 30. 6. 2017 v Biela Podlaska Polsko. Takže lokalita příjemná vzhledem k dostupnosti i krajové příbuznosti.

Od ME a MS GPC 2017 bude dřep zaveden jako samostatná disciplína. Takže vedle benče a mrtvého tahu si bude závodník moci absolvovat i samostatný dřep. Nějak jsme to opět trefili, protože již letos máme samostatnou soutěž ve dřepu. Sice jen pohárovku v Trutnově (16.7.2016), ale již jsme začali. Takže na MS GPC 2017, které proběhne v ČR, se již mohou začít připravovat dřepaři.

 

Podání nominace na ME WUAP 2016

Pro členy FČST, kteří splňují nominační podmínky pro účast na ME a MS nabízí FČST možnost podání nominace na ME WUAP 2016. Závodníci, kteří tyto podmínky nesplňují, si mohou padat přihlášku sami.

Číst dál: Podání nominace na ME WUAP 2016

Nové ER & WR ze Semil aktualizovány

Na mezinárodním webu GPC již byly aktualizovány ER a WR vytvořené na MČSR v Semilech. (to je fofr). Můžete si je odkontrolovat. Před 2 dny byly rovněž aktualizovány ER a WR pro powerlifting vytvořené na otevřeném mistrovství Irska. Pro přístup klikni: GPC ER & WR Pro zobrazení ER musíte otenřít složku "Continental Records"

Členové FČST 04/2016 - 22 klubů, 262 členové

Opět se rozšířila rodina členů FČST. K 23.4.2016 má 22 klubů a 262 členů. Novým klubem je Oddíl silových sportů Chrudim, kde je vedoucím Tereza Mlýnková. Dále nám přibyli noví jednotlivci v existujících klubech. Vítáme nové členy mezi námi a přejeme jim hodně sportovních i osobních úspěchů. Těšíme se s nimi na setkání a spolupráci. Novou mapu klubů a přehled, jak se FČST vyvíjela, najdete níže. Jmenný seznam bude v krátké době aktualizován. Pro jeho zobrazení klikni: Členové FČST

Číst dál: Členové FČST 04/2016 - 22 klubů, 262 členové

Dokumenty a informace k soutěžím 2016

Soutěže roku 2016 se nám pomalu blíží a začínáme zveřejňovat spoustu informaci. Abyste je nemuseli pracně hledat v adresáři webu, opět jsme pro vás připravili rychlý seznam všech dostupných informací a dokumentů k soutěžím. Seznam je zobrazen v kapitole "Soutěže - Dokumenty k soutěžím". (klikni zde): Dokumety k soutěžím 2016. Pro stálý kontakt, máte možnost kliknout na aktualitu nahoře u webové stránky "Dokumenty k soutěžím 2016".  Na stránce si pak v tabulce nalezněte soutěž a klikněte na požadovanou informaci podle názvu v pravém sloupci tabulky. Červené nadpisy jsou aktivní (propojeny) a bílé budou postupně aktivovány. Věříme, že nám všem tímto krokem ušetříme nervy a hlavně čas, o který budte moci následně prodloužit přípravu na naše soutěže.